Plugins - WP-Polls - Stable (latest release) - en to bg translation catalogue (297 entries)

en: %s Answer | %s Answers
bg[0]: %s Отговор
bg[1]: %s Отговора

en: &laquo; First
bg: &laquo; Първа

en: 1 Answer
bg: 1 Отговор

en: <strong>%s</strong> poll was created. | <strong>%s</strong> polls were created.
bg[0]: Анкетата <strong>%s</strong> е създадена.
bg[1]: Анкетите <strong>%s</strong> са създадени.

en: <strong>%s</strong> polls' answer was given. | <strong>%s</strong> polls' answers were given.
bg[0]: Отговора на анкетата <strong>%s</strong> е даден.
bg[1]: Отговорите на анкетата <strong>%s</strong> са дадени.

en: <strong>%s</strong> vote was cast. | <strong>%s</strong> votes were cast.
bg[0]: <strong>%s</strong> глас е отчетен.
bg[1]: <strong>%s</strong> гласове са отчетени.

en: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> vote is cast by comment authors | <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> votes are cast by comment authors
bg[0]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> глас е от коментатори и автори
bg[1]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> гласове са от коментатори и автори

en: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> vote is cast by guests | <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> votes are cast by guests
bg[0]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> глас е от гост
bg[1]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> гласове са от гости

en: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> vote is cast by registered users | <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> votes are cast by registered users
bg[0]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> глас е от регистрирани потребители
bg[1]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> гласове са от регистрирани потребители

en: Action
bg: Действие

en: Add Answer
bg: Добави отговор

en: Add Poll
bg: Добави анкета

en: All Logs For '%s' Has Been Deleted.
bg: Всички дневници за '%s' са изтрити.

en: All Polls Logs Have Been Deleted.
bg: Всички дневници ще бъдат изтрити

en: Allow To Vote
bg: Разреши гласуване

en: Allow To Vote Option
bg: Настройки за разрешение за гласуване

en: Allowed Variables:
bg: Позволени променливи:

en: Allows Users To Select More Than One Answer?
bg: Да се позволи ли на потребителите да избират повече от един отговор на анкетата?

en: Alphabetical Order
bg: По азбучен ред

en: An Error Has Occurred While Deleting All Logs For '%s'
bg: Беше открита грешка при опита за изтриване на всички дневници за '%s'

en: An Error Has Occurred While Deleting All Polls Logs.
bg: Беше открита грешка при опита за изтриване на всички дневници.

en: An error has occurred when processing your poll.
bg: Възникна грешка докато създавахте Вашата анкета.

en: Answer
bg: Отговор

en: Answer %s
bg: Отговор %s

en: Answer No.
bg: Отговор №

en: Answer Text
bg: Текст на отговора

en: Are You Sure You Want To Delete All Polls Logs?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете всички дневници?

en: Are You Sure You Want To Delete Logs For This Poll Only?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете дневника на тази анкета?

en: Ascending
bg: Възходящо

en: Bad
bg: Лош

en: Can Be Improved
bg: Може и по-добре

en: Cancel
bg: Отмяна

en: Clear Filter
bg: Изчисти филтъра

en: Close Poll
bg: Затвори анкетата

en: Closed
bg: Затворени

en: Closed And Opened Polls
bg: Затворените и отворените анкети

en: Closed Polls Only
bg: Само затворените анкети

en: Comment Authors
bg: Автори коментатори

en: Cookie And Log Expiry Option
bg: Настройки на Cookie и дневници

en: Current Active Poll
bg: Текущ архив на анкетата

en: Current Active Poll Option
bg: Текущи настройки за архивите на анкетите

en: Date
bg: Дата

en: Delete
bg: Изтрий

en: Delete All Logs
bg: Изтрий всички дневници

en: Delete Logs For This Poll Only
bg: Изтрий дневника само на тази анкета

en: Delete Poll
bg: Изтрий анкета

en: Delete Poll Answer
bg: Изтрийте отговорите

en: Delete Poll Logs
bg: Изтрий дневника на анкетата

en: Descending
bg: Низходящо

en: Display "checkbox" or "radio" input types depending on the poll type
bg: Покажи "чекбокс" или "радио бутон" в зависимост от типа на анкетата

en: Display All Users That Voted For
bg: Покажи всички потребители гласували за

en: Display Disabled Poll's Voting Form
bg: Покажи формата за гласуване на забранени анкети

en: Display Latest Poll
bg: Покажи последната анкета

en: Display Poll's Results
bg: Покажи резултатите

en: Display Polls Archive Link Below Poll?
bg: Да показвам ли връзка към архивите преди анкетата?

en: Display Random Poll
bg: Покажи случайна анкета

en: Display Users That Voted For
bg: Покажи потребителите гласували за

en: Display What This User Has Voted
bg: Покажи за какво е гласувал този потребител

en: Display the number of people who voted for the poll NOT the total votes of the poll
bg: Покажи бройката на потребителите гласували, а не общите гласове

en: Display the poll archive URL
bg: Покажи връзка към архива

en: Display the poll's ID
bg: Показване на ID на анкетата

en: Display the poll's answer
bg: Покажи отговорите

en: Display the poll's answer ID
bg: Покажи ID на отговора на анкетата

en: Display the poll's answer percentage
bg: Покажи процентите на отговорите

en: Display the poll's answer percentage for the least voted answer
bg: Покажи процентите за последните отговори

en: Display the poll's answer percentage for the most voted answer
bg: Покажи процентите на отговорите за най-гласуваните отговори

en: Display the poll's answer votes
bg: Покажи гласовете на отговорилите

en: Display the poll's answer votes for the least voted answer
bg: Покажи гласовете за последните отговори

en: Display the poll's answer votes for the most voted answer
bg: Покажи гласовете за най-много гласуваните анкети

en: Display the poll's answer without HTML formatting.
bg: Покажи отговорите без да ползваш HTML formatting.

en: Display the poll's end date/time
bg: Покажи Крайната дата/час

en: Display the poll's least voted answer
bg: Покажи последните гласувания

en: Display the poll's most voted answer
bg: Покажи най-честите отговори

en: Display the poll's question
bg: Покажи въпросите

en: Display the poll's start date/time
bg: Покажи началната дата/час

en: Display the poll's total votes NOT the number of people who voted for the poll
bg: Покажи общия брой на гласовете, а не бройката на потребителите които са гласували

en: Display the the maximum number of answers the user can choose if the poll supports multiple answers
bg: Покажи максималния брой отговори, които може да даде потребител, ако му ме позволено да дава повече от един отговор

en: Displayed After Each Poll In The Poll Archive
bg: Показвай след всеки архив

en: Displayed After Paging In The Poll Archive
bg: Покажи след Paging в архива

en: Displayed Before Each Poll In The Poll Archive
bg: Показвай преди всеки архив

en: Displayed Before Paging In The Poll Archive
bg: Покажи преди Paging в архива

en: Displayed When An Error Has Occured While Processing The Poll
bg: Покажи ако има грешка при създаването на анкета

en: Displayed When The Poll Is Disabled
bg: Покажи ако анкетата е забранена

en: Displayed When The User HAS NOT Voted
bg: Покажи ако потребителя не е гласувал

en: Displayed When The User HAS Voted
bg: Покажи ако потребителя е гласувал

en: Displayed:
bg: Показани:

en: Displays URL to poll's result
bg: Покажи URL на резултатите

en: Do NOT Display Poll (Disable)
bg: Не показвай анкетата (Забранено)

en: Do NOT Expire This Poll
bg: Без крайна дата за анкетата

en: Do Not Display Poll In Post/Sidebar
bg: Не показвай анкети в Post/Sidebar

en: Do Not Log
bg: Не записвай

en: Edit
bg: Редактирай

en: Edit Poll
bg: Редактиране на анкетата

en: Edit Start Date/Time
bg: Редактирай Начална дата/Време

en: End Date/Time
bg: Край на анкета/Време

en: End Date:
bg: Крайна дата:

en: Enter Poll ID
bg: Въведете ID на анкетата

en: Error Closing Poll '%s'
bg: Грешка при затваряне на анкетата '%s'

en: Error In Adding Poll '%s'.
bg: Грешка при добавяне на анкета '%s'.

en: Error In Adding Poll's Answer '%s'.
bg: Грешка при добавяне на отговор на анкетата '%s'.

en: Error In Deleting Poll '%s' Question
bg: Грешка при изтриване на въпроса от анкетата '%s'

en: Error In Deleting Poll Answer '%s'.
bg: Грешка при изтриване на отговор '%s'.

en: Error Opening Poll '%s'
bg: Грешка при отваряне на анкета '%s'

en: Error: Poll ID must be numeric
bg: Грешка: ID на анкетата трябва да е число

en: Exact Order
bg: По създаване

en: Exactly
bg: Точно

en: Excellent
bg: Перфектен

en: Expiry Time For Cookie And Log:
bg: Време за запазване на Cookie и дневник

en: Failed To Verify Referrer
bg: Грешка при верифициране на потребител

en: Filter
bg: Филтър

en: Filter Poll's Logs
bg: Филтрирай дневника на анкетите

en: Future
bg: Бъдещи

en: Good
bg: Добър

en: Guest
bg: Гост

en: Guests
bg: Гости

en: Guests Only
bg: Само гости

en: Guests will automatically be excluded
bg: Гостите се изключват автоматично

en: How Is My Site?
bg: Как намирате сайта ни?

en: Individual Poll Footer
bg: Footer Индивидуална анкета

en: Individual Poll Header
bg: Различна Header

en: Insert Poll
bg: Вмъкни анкета

en: Invalid Poll '%s'.
bg: Грешна анкета '%s'.

en: Invalid Poll ID
bg: Грешен ID на анкета

en: Invalid Poll ID. Poll ID #%s
bg: Грешен ID на анкета. Анкета ID #%s

en: Last &raquo;
bg: Последна &raquo;

en: Less Than
bg: По-малко от

en: Less Than Or Exactly
bg: По-малко или точно

en: Loading
bg: Зареждане

en: Logged By Cookie
bg: Записвай по Cookie

en: Logged By Cookie And IP
bg: Записвай по Cookie и IP

en: Logged By IP
bg: Записвай по IP

en: Logged By Username
bg: Записване по потребителско име

en: Logging Method
bg: Метод за регистрация

en: Logs
bg: Дневници

en: Manage Polls
bg: Управление анкети

en: Maximum Number Of Selected Answers Allowed?
bg: Максималния позволен брой отговори е?

en: Maximum number of choices allowed:
bg: Максималния брой избори е:

en: More Than
bg: Повече от

en: More Than Or Exactly
bg: Точно или повече от

en: No
bg: Не

en: No Changes Had Been Made To Poll's Answer '%s'.
bg: Няма промени в отговора на анкетите '%s'.

en: No Changes Had Been Made To Poll's Question '%s'.
bg: Няма промени във въпроса от анкетата '%s'.

en: No Comments
bg: Без коментар

en: No Expiry
bg: Няма крайна дата

en: No Poll Option Updated
bg: Няма промяна в настройките

en: No Polls Found
bg: Няма анкети

en: No poll logs available for this poll.
bg: Няма дневник за тази анкета.

en: No poll logs available.
bg: Няма налични дневници.

en: No poll logs matches the filter.
bg: Няма дневници отговарящи на този филтър.

en: No.
bg: Не.

en: No. Of Votes
bg: Брой гласове

en: Note: <strong>%POLL_TOTALVOTES%</strong> and <strong>%POLL_TOTALVOTERS%</strong> will be different if your poll supports multiple answers. If your poll allows only single answer, both value will be the same.
bg: Бележка: <strong>%POLL_TOTALVOTES%</strong> и <strong>%POLL_TOTALVOTERS%</strong> ще са различни ако се поддържат повече от един отговора. Ако поддържате само по един отговор, двете стойности ще са еднакви.

en: Note: If your logging method is by IP and Cookie or by Cookie, users may still be unable to vote if they have voted before as the cookie is still stored in their computer.
bg: Бележка: Ако метода Ви на регистриране е по IP и Cookie, потребителите Ви може и да не успеят да гласуват, ако тяхното Cookie все още не записано на компютъра им.

en: Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post's poll.
bg: Бележка: Има вградена анкета в публикацията, моля попълнете анкетата.

en: Null Votes
bg: Няма гласове

en: Number Of Polls Per Page To Display In Poll Archive Option
bg: Брой на анкетите за показване на една страница в архивите

en: Number Of Polls Per Page:
bg: Брой анкети на страница:

en: Only polls' results will be shown in the Poll Archive regardless of whether the poll is closed or opened.
bg: Само резултатите да се показват в архива, независимо дали анкетата е отворена или затворена.

en: Open
bg: Отворен

en: Open Poll
bg: Отвори анкета

en: Opened Polls Only
bg: Само отворените анкети

en: Page %s of %s
bg: Страница %s от %s

en: Please check the \'Yes\' checkbox if you want to delete all logs for this poll ONLY.
bg: Моля изберете \'Да\' checkbox ако желаете да изтриете дневника САМО на тази анкета.

en: Please check the \'Yes\' checkbox if you want to delete all logs.
bg: Моля изберете \'Да\' checkbox ако искате да изтриете дневника.

en: Please choose a valid poll answer.
bg: Моля изберете валиден отговор.

en: Please enter Poll ID again
bg: Моля въведете ID на анкетата отново

en: Poll
bg: Анкета

en: Poll '%s' (ID: %s) (Shortcode: %s) added successfully, but there are some errors with the Poll's Answers. Embed this poll with the shortcode: %s or go back to <a href="%s">Manage Polls</a>
bg: Анкета '%s' (ID: %s) (Код: %s) е добавена успешно, но има грешки в отговорите. Анкетата може да се вгради чрез кода: %s или отидете на <a href="%s">Управление на анкети</a>

en: Poll '%s' (ID: %s) added successfully. Embed this poll with the shortcode: %s or go back to <a href="%s">Manage Polls</a>
bg: Анкета '%s' (ID: %s) е добавена успешно. Анкетата може да се вгради чрез кода: %s или отидете на <a href="%s">Управление на анкети</a>

en: Poll '%s' Deleted Successfully
bg: Анкетата '%s' е изтрита успешно

en: Poll '%s' Edited Successfully.
bg: Анкетата '%s' е редактирана успешно.

en: Poll '%s' Is Now Closed
bg: Анкетата '%s' е затворена

en: Poll '%s' Is Now Opened
bg: Анкетата '%s' е отворена

en: Poll AJAX Style
bg: AJAX стил на анкетата

en: Poll Answer '%s' Deleted Successfully.
bg: Отговорите за '%s' са изтрити успешно.

en: Poll Answers
bg: Отговори на анкетата

en: Poll Archive
bg: Архив на анкетите

en: Poll Archive Link
bg: Архиви връзка

en: Poll Archive Link Template
bg: Връзка към архив Template

en: Poll Archive Paging Footer Template
bg: Връзка към архив Paging Footer Template

en: Poll Archive Paging Header Template
bg: Връзка към архив Paging Header Template

en: Poll Archive Poll Footer Template
bg: Връзка към архив Footer Template

en: Poll Archive Poll Header Template
bg: Връзка към архив Header Template

en: Poll Archive Templates
bg: Архиви Templates

en: Poll Archive URL Option
bg: URL Настройки за архивите на анкетите

en: Poll Archive URL:
bg: URL на архива:

en: Poll Bar Background
bg: Фон на графиката

en: Poll Bar Border
bg: Рамка на графиката

en: Poll Bar Height
bg: Височина на графиката

en: Poll Bar Style
bg: Стил на графиката на анкетата

en: Poll Close Option
bg: Настройки за затваряне на анкета

en: Poll Disabled
bg: Анкета забранена

en: Poll Disabled Template
bg: Забранена анкета Template

en: Poll Error
bg: Грешка в анкетата

en: Poll Error Template
bg: Грешка в анкета Template

en: Poll ID #%s is closed
bg: Анкета с ID #%s е затворена

en: Poll Logging Method:
bg: Метод за отчитане на дневници:

en: Poll Logs
bg: Дневник на анкетата

en: Poll Misc Templates
bg: Templates на части на анкета

en: Poll Multiple Answers
bg: Отговори за анкетата

en: Poll Options
bg: Настройки

en: Poll Question
bg: Въпроси за анкетата

en: Poll Question is empty.
bg: Въпросът на анкетата е празен.

en: Poll Result Templates
bg: Резултати Templates

en: Poll Start/End Date
bg: Начало на анкета/Край на анкета

en: Poll Templates
bg: Анкета Templates

en: Poll To Display:
bg: Анкета за показване:

en: Poll Voting Form Templates
bg: Форма за гласуване Templates

en: Poll's Answer '%s' Added Successfully.
bg: Отговора на анкетите '%s' е добавен успешно.

en: Poll's Answer '%s' Edited Successfully.
bg: Отговора на анкетите '%s' са редактирани успешно.

en: Poll's Answer is empty.
bg: Отговорът на анкетата е празен.

en: Poll's Logs
bg: Дневник на анкетите

en: Polls
bg: Анкети

en: Polls AJAX Style
bg: AJAX стил

en: Polls Archive
bg: Архив

en: Polls Logs
bg: Дневник на анкетите

en: Polls Stats:
bg: Статистика на анкетите:

en: Question
bg: Въпрос

en: Random Order
bg: По случаен метод

en: Registered Users
bg: Регистрирани потребители

en: Registered Users And Guests
bg: Регистрирани потребители и гости

en: Registered Users Only
bg: Само регистрирани потребители

en: Remove
bg: Изтриване

en: Restore Default Template
bg: Върни Template по подразбиране

en: Result Body Template
bg: Резултат Body Template

en: Result Body2 Template
bg: Резултат Body2 Template

en: Result Body:
bg: Резултати Body:

en: Result Footer Template
bg: Резултат Footer Template

en: Result Footer2 Template
bg: Резултат Footer2 Template

en: Result Footer:
bg: Резултат Footer:

en: Result Header Template
bg: Резултат Header Template

en: Result Header:
bg: Резултати Header:

en: Save Changes
bg: Запис на промените

en: Show Fading In And Fading Out Of Poll
bg: Покажи Fading In And Fading Out

en: Show Loading Image With Text
bg: Покажи картинка с текст за зареждане

en: Show Poll Achive Link Option
bg: Покажи настройки за връзки в архивите на анкетите

en: Sorry, there are no polls available at the moment.
bg: Съжаляваме, в момента няма никакви анкети.

en: Sort Order Of Poll Answers Option
bg: Настройки за подреждане на отговорите на анкетите

en: Sort Order Of Poll Answers:
bg: Отговорите подредени по:

en: Sort Order Of Poll Results Option
bg: Настройки на подреждането на резултатите на анкетите

en: Sort Order Of Poll Results:
bg: Подредба на резултатите от гласуване:

en: Sort Poll Answers By Option
bg: Подреди отговорите по настройки

en: Sort Poll Answers By:
bg: Подреди отговорите по:

en: Sort Poll Results By Option
bg: Подреди резултатите по настройки

en: Sort Poll Results By:
bg: Подреди резултатите по:

en: Sorting Of Poll Answers
bg: Подреди отговорите

en: Sorting Of Poll Results
bg: Подредба на резултатите

en: Start Date/Time
bg: Начало на анкета/Време

en: Start Date:
bg: Начална дата:

en: Status
bg: Статус

en: Template For Displaying Poll Archive Link
bg: Template за показване на връзка към архиви

en: Template Variables
bg: Променливи на Template

en: There are a total of <strong>%s</strong> recorded vote for this poll. | There are a total of <strong>%s</strong> recorded votes for this poll.
bg[0]: Има <strong>%s</strong> глас за тази анкета.
bg[1]: Има <strong>%s</strong> гласове за тази анкета.

en: This Poll Will Not Expire
bg: Тази анкета няма краен срок

en: This default filter is limited to display only <strong>%s</strong> records.
bg: Този филтър показва само <strong>%s</strong> записа.

en: Title:
bg: Заглавие:

en: Total Polls' Answers:
bg: Общо отговори на анкетите:

en: Total Polls:
bg: Общо анкети:

en: Total Voters
bg: Общо гласували

en: Total Voters:
bg: Общо гласували:

en: Total Votes Cast:
bg: Общо класирани гласове:

en: Total Votes:
bg: Общо гласове:

en: Total number of records that matches this filter: <strong>%s</strong>
bg: Общ брой записи, които отговарят на този филтър: <strong>%s</strong>

en: Type Of Polls To Display In Poll Archive Option
bg: Вид на анкетите за показване в архивите

en: Type Of Polls To Display In Poll Archive:
bg: Вид на анкетите за показване в архива:

en: Unable To Update Poll Total Votes And Poll Total Voters. Poll ID #%s
bg: Не може да се променят общо гласовете и и общо гласувалите. Анкета ID #%s

en: Updated
bg: Променен

en: Use CSS Style
bg: Използване на CSS стил

en: User
bg: Потребител

en: View Results
bg: Покажи резултатите

en: View Results Of This Poll
bg: Покажи резултата от тази анкета

en: Vote
bg: Глас

en: Vote For This Poll
bg: Глас за тази анкета

en: Voters To EXCLUDE
bg: Неприети гласове

en: Votes
bg: Гласове

en: Votes Cast
bg: Класирани гласове

en: Voting Form Body Template
bg: Гласувай от Body Template

en: Voting Form Body:
bg: Форма за гласуване Body:

en: Voting Form Footer Template
bg: Гласувай от Footer Template

en: Voting Form Footer:
bg: Форма за гласуване Footer:

en: Voting Form Header Template
bg: Гласувай от Header Template

en: Voting Form Header:
bg: Форма за гласуване Header:

en: WP-Polls polls
bg: WP-Polls анкети

en: When Poll Is Closed
bg: Когато анкетата е затворена

en: Who Is Allowed To Vote?
bg: На кого е разрешено гласуване?

en: Yes
bg: Да

en: You Had Already Voted For This Poll. Poll ID #%s
bg: Вие вече гласувахте за тази анкета. Анкета ID  #%s

en: You Have Voted For This Choice
bg: Вие гласувахте за този избор

en: You are about to CLOSE this poll '%s'.
bg: Искате да затворите тази анкета '%s'.

en: You are about to OPEN this poll '%s'.
bg: Искате да отворите анкетата '%s'.

en: You are about to delete all poll logs. This action is not reversible.
bg: Искате да изтриете всички дневници. Това действие е необратимо.

en: You are about to delete poll logs for this poll '%s' ONLY. This action is not reversible.
bg: Искате да изтриете дневника на тази '%s' САМО. Това действие не може да се върне обратно.

en: You are about to delete this poll's answer '%s'.
bg: Искате да изтриете отговора на анкетата '%s'.

en: You are about to delete this poll, '%s'.
bg: Искате да изтриете тази анкета, '%s'.

en: Your last request is still being processed. Please wait a while ...
bg: Вашето последно задание е все още в действие. Моля изчакайте ...

en: Your poll bar will look like this
bg: Вашата графика ще изглежда като

en: seconds (0 to disable)
bg: секунди (0 за да не се взима впредвид)
