Themes - Twenty Sixteen - en to bg translation catalogue (66 entries)

note: Description of the theme
en: Twenty Sixteen is a modernized take on an ever-popular WordPress layout — the horizontal masthead with an optional right sidebar that works perfectly for blogs and websites. It has custom color options with beautiful default color schemes, a harmonious fluid grid using a mobile-first approach, and impeccable polish in every detail. Twenty Sixteen will make your WordPress look beautiful everywhere.
bg: Twenty Sixteen е модерна версия на най-популярната структура на тема за WordPress - хоризонтален хедър с възможност за дясна колона. Този дизайн работи добре както за блогове, така и за сайтове. Има много възможности за персонализация и цветови схеми, структура, която се адаптира към устройството, на което се разглежда сайта и е изпипан в детайли. С Twenty Sixteen сайтът ви ще изглежда добре на всички екрани.

note: translators: %s: Post title.
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
bg: Цялата публикация <span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

note: translators: %s: Post title.
en: Edit<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
bg: Редактиране<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Red
bg: Червено

[ctx: comments title]
note: translators: %s: Post title.
en: One thought on &ldquo;%s&rdquo;
bg: Един коментар към &ldquo;%s&rdquo;

[ctx: submit button]
en: Search
bg: Търсене

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
bg: Търсене &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
bg: Търсене за:

en: Footer Primary Menu
bg: Основно меню във футъра

en: Footer Social Links Menu
bg: Меню с връзки към социални мрежи във футъра

en: Add widgets here to appear in your sidebar.
bg: Джаджите, добавени тук, ще се появят в страничната ви колона.

en: Featured
bg: Избрано

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
bg: Страницата не съществува. Пробвайте да потърсите каквото ви трябва.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
bg: Няма резултати, отговарящи на вашето търсене. Опитайте отново с други ключови думи.

note: translators: %s: Post editor URL.
en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
bg: Време е за първата ви публикация. <a href="%1$s">Започнете от тук</a>.

en: Nothing Found
bg: Нищо не е намерено

note: translators: %s: The post author display name.
en: View all posts by %s
bg: Всички публикации от %s

en: Author:
bg: Автор:

en: Previous post:
bg: Предишна публикация:

en: Next post:
bg: Следваща публикация:

en: Previous
bg: Предишни

en: Next
bg: Следваща

note: translators: %s: The search query.
en: Search Results for: %s
bg: Резултати от търсене за: %s

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
bg: Етикети

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
bg: Категории

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
bg: Публикувано на

[ctx: Used before post format.]
en: Format
bg: Формат

note: translators: %s: Post title.
en: Leave a comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
bg: Оставете коментар <span class="screen-reader-text"> за %s</span>

[ctx: Used before post author name.]
en: Author
bg: Автор

en: Yellow
bg: Жълто

en: Gray
bg: Сиво

en: Dark
bg: Тъмно

en: Default
bg: По подразбиране

en: Main Text Color
bg: Цвят на главния текст

en: Secondary Text Color
bg: Цвят на допълнителния текст

en: Link Color
bg: Цвят на връзките

en: Page Background Color
bg: Цвят на фона на страницата

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
bg: <span class="meta-nav">Публикувано в</span><span class="post-title">%title</span>

en: Base Color Scheme
bg: Основна цветова схема

note: translators: %s: The current WordPress version.
en: Twenty Sixteen requires at least WordPress version 4.4. You are running version %s. Please upgrade and try again.
bg: Twenty Sixteen изисква WordPress да бъде с версия 4.3 или по-нова. В момента използвате версия %s. Моля обновете и опитайте отново.

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
bg: Пълен размер

en: Pages:
bg: Страници:

en: Next Image
bg: Следващо изображение

en: Previous Image
bg: Предишно изображение

en: Menu
bg: Меню

en: Skip to content
bg: Напред към съдържанието

en: expand child menu
bg: разширяване на дъщерното меню

en: collapse child menu
bg: свиване на дъщерното меню

[ctx: Inconsolata font: on or off]
en: on
bg: включен

[ctx: Merriweather font: on or off]
en: on
bg: off

[ctx: Montserrat font: on or off]
en: on
bg: off

en: Content Bottom 2
bg: Съдържание най-отдолу 2

en: Content Bottom 1
bg: Съдържание най-отдолу 1

en: Appears at the bottom of the content on posts and pages.
bg: Появява се най-отдолу след съдържанието на публикации и страници.

en: Sidebar
bg: Странична лента

en: Social Links Menu
bg: Меню с линкове към социални мрежи

en: Primary Menu
bg: Главно меню

note: translators: %s: WordPress
en: Proudly powered by %s
bg: Създаден с %s

en: Comments are closed.
bg: Коментарите са изключени.

[ctx: comments title]
note: translators: 1: Number of comments, 2: Post title.
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
bg[0]: %1$s коментар към &ldquo;%2$s&rdquo;
bg[1]: %1$s коментара към &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Page
bg: Страница

en: Next page
bg: Следваща страница

en: Previous page
bg: Предишна страница

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
bg: Тук няма нищо. Опитайте с търсене?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
bg: Страницата не е открита.

note: Author of the theme
en: the WordPress team
bg: Екипът на WordPress
