Twenty Thirteen - en to bg translation catalogue (61 entries)

en: Not Found
bg: Не е намерено

note: Description of the plugin/theme
en: The 2013 theme for WordPress takes us back to the blog, featuring a full range of post formats, each displayed beautifully in their own unique way. Design details abound, starting with a vibrant color scheme and matching header images, beautiful typography and icons, and a flexible layout that looks great on any device, big or small.
bg: Темата 2013 за WordPress акцентира върху различните формати на публикациите, всеки от които е със собствен уникален стил. Темата има ярка и плътна цветова палитра с подходящи заглавни изображения, чудесна типография и икони; и гъвкава структура, която изглежда чудесно на всяко устройство, независимо от големината на екрана.

en: Appears in the footer section of the site.
bg: Появява се в най-долната секция на сайта.

en: Link to full-size image
bg: Връзка към пълния размер на изображението

en: Main Widget Area
bg: Основна зона за джаджи

en: Secondary Widget Area
bg: Допълнителна зона за джаджи

en: Appears on posts and pages in the sidebar.
bg: Показва се в страничната лента за публикации и страници.

en: Full resolution
bg: Пълен размер

en: Twenty Thirteen requires at least WordPress version 3.6. You are running version %s. Please upgrade and try again.
bg: Twenty Thirteen (2013) изисква поне версия 3.6 на WordPress. Вие ползвате версия %s. Моля обновете и опитайте отново.

en: This is somewhat embarrassing, isn&rsquo;t it?
bg: Нещо се обърка. Грешка 404

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
bg: Нищо не бе намерено на този адрес. Защо не пробвате полето за търсене?

en: Daily Archives: %s
bg: Архив по дни: %s

en: Monthly Archives: %s
bg: Архив по месеци: %s

en: Yearly Archives: %s
bg: Архив по години: %s

en: Archives
bg: Архив

en: About %s
bg: За %s

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
bg: Всички публикации от %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: All posts by %s
bg: Всички публикации от %s

en: Category Archives: %s
bg: Архив на категория: %s

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
bg[0]: Едно мнение за &ldquo;%2$s&rdquo;
bg[1]: %1$s мнения за &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Comment navigation
bg: Навигация в коментарите

en: &larr; Older Comments
bg: &larr; По-стари коментари

en: Newer Comments &rarr;
bg: По-нови коментари &rarr;

en: Comments are closed.
bg: Коментарите са затворени.

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
bg: Има още <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Pages:
bg: Страници:

en: Edit
bg: Редактиране

en: Permalink to %s
bg: Постоянна връзка към %s

en: Leave a comment
bg: Публикуване на коментар

en: One comment so far
bg: Един коментар до момента

en: View all % comments
bg: Преглед на всичките % коментара

en: Nothing Found
bg: Нищо не е открито

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
bg: Време е за първата ви публикация. <a href="%1$s">Започнете от тук</a>.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with different keywords.
bg: Търсенето не върна резултат. Опитайте отново с различни ключови думи?

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
bg: Страницата не съществува. Пробвайте да потърсете това, което ви трябва.

note: #-#-#-#-#  twentythirteen.pot (Twenty Thirteen 1.3)  #-#-#-#-# Author URI of the plugin/theme
en: http://wordpress.org/
bg: http://bg.wordpress.org/

en: Semantic Personal Publishing Platform
bg: Семантична система за публикуване

en: Proudly powered by %s
bg: Създаден с %s

en: Navigation Menu
bg: Меню за навигация

[ctx: Source Sans Pro font: on or off]
note: Translators: If there are characters in your language that are not * supported by Source Sans Pro, translate this to 'off'. Do not translate * into your own language.
en: on
bg: off

[ctx: Bitter font: on or off]
note: Translators: If there are characters in your language that are not * supported by Bitter, translate this to 'off'. Do not translate into your * own language.
en: on
bg: off

en: Page %s
bg: Страница %s

en: Posts navigation
bg: Меню на публикациите

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
bg: <span class="meta-nav">&larr;</span> По-стари публикации

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
bg: По-нови публикации <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Post navigation
bg: Навигация в публикациите

en: Sticky
bg: Залепени

en: View all posts by %s
bg: Всички публикации от %s

[ctx: 1: post format name. 2: date]
en: %1$s on %2$s
bg: %1$s от %2$s

en: Menu
bg: Меню

en: Skip to content
bg: Към съдържанието

en: <span class="attachment-meta">Published on <time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time> in <a href="%3$s" title="Return to %4$s" rel="gallery">%5$s</a></span>
bg: <span class="attachment-meta">Публикувано на <time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time> в <a href="%3$s" title="Назад към %4$s" rel="gallery">%5$s</a></span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
bg: <span class="meta-nav">&larr;</span> Предишна

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
bg: Следваща <span class="meta-nav">&rarr;</span>

[ctx: header image description]
en: Circle
bg: Кръгове

[ctx: header image description]
en: Diamond
bg: Диамант

[ctx: header image description]
en: Star
bg: Звезда

en: Search Results for: %s
bg: Резултати от търсене за: %s

en: Tag Archives: %s
bg: Архив за етикет: %s

en: %s Archives
bg: %s Архив

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
bg: екипа на WordPress
