Themes - Twenty Twenty-Five - en to bg translation catalogue (9 entries)

[ctx: Template part name]
en: Header
bg: Заглавна част

[ctx: Template part name]
en: Footer
bg: Долна част на сайта

[ctx: Font size name]
en: Extra Large
bg: Много голям

[ctx: Font size name]
en: Large
bg: Голям

[ctx: Font size name]
en: Medium
bg: Среден

[ctx: Color name]
en: Contrast
bg: Контраст

[ctx: Color name]
en: Base
bg: Основа

note: Author of the theme
en: the WordPress team
bg: екипа на WordPress

note: Author URI of the theme
en: https://wordpress.org
bg: https://bg.wordpress.org
