Themes - Twenty Twenty-One - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Leave a comment
bg: Оставете коментар

note: translators: %s: Author name.
en: By %s
bg: От %s

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
bg: Страницата не съществува. Опитайте да я намерите с търсачката.

[ctx: submit button]
en: Search
bg: Търсене

en: White
bg: Бяла

en: Huge
bg: Огромен

en: Large
bg: Голям

en: Normal
bg: Нормален

en: Small
bg: Малък

en: Page
bg: Страница

en: Footer
bg: Долна част на сайта

[ctx: Used before full size attachment link.]
note: translators: Hidden accessibility text.
en: Full size
bg: Пълен размер

en: Add widgets here to appear in your footer.
bg: Добавете джаджи тук, за да се появят в долната част на сайта.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
bg: Няма резултати, отговарящи на вашето търсене. Опитайте отново с други ключови думи.

note: translators: Hidden accessibility text.
en: Skip to content
bg: Напред към съдържанието

en: Comments are closed.
bg: Коментарите са изключени.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
bg: Тук няма нищо. Опитайте с търсене?

note: translators: %s: WordPress.
en: Proudly powered by %s.
bg: Задвижван от %s.

note: Author of the theme
en: the WordPress team
bg: Екипът на WordPress
