ТУРНИР ПО ВОЛЕЙБОЛ НА ПГМЕE

На 11.12 в спорната зала на ПГМЕЕ се проведе вътрешно състезание по волейбол за 11-12 клас. В турнира се включиха общо 10 отбора. Получиха се доста оспорвани мачове с добри отигравания и красиви моменти, като до финала стигнаха 2 отбора от 12 клас. Финалната среща между 12б и 12а завърши с резултат 2-0 гейма за отбора на 12б клас и така те спечелиха турнира. На почетното трето място се нареди отборът на 11д клас, като те победиха 11б в срещата за трето и четвърто място. На отборите, определили челната тройката, бяха връчени грамоти, а отборът победител получи и вкусни лакомства. Почетен гост на турнира беше госпожа Надя Николова заместник-директор по УД, и като такава и беше оказана честта да връчи наградите на участниците в турнира. Благодарим на всички ученици за активното включване и отличното представяне!